18.02.2019 День відкритих дверей на кафедрі геології

На Дні відкритих дверей співробітники кафедри розповіли абітурієнтам про освітні програми, роздали профорієнтаційні буклети. Всім було дуже цікаво, люди, що знаходилися неподалік, відразу звертали увагу на мікроскоп, негайно підходили до нас і приєднувалися до міні лекції.

Після цього ми зустрілися з абітурієнтами на факультетській зустрічі. Заступник декана з навчально-методичної роботи Клименко В. Г. сказала вступне слово. Заступник декана з виховної роботи Кравченко К. О. розповіла про факультет. Студентський декан Сержантова Юлія — розповіла про Студентське самоврядування на факультеті геології, географії, рекреації і туризму. Посля цього абітурієнти пройшли по усіх кафедрах.

Викладачі кафедри розповіли детальніше про науку геологію. Показали майбутнім абітурієнтам, на скільки ця галузь є важливою. Звернули увагу на майбутні перспективи. Розповіли про геологічні організації в яких працюють наші випускники.

Заступник Студентського декана Кущенко Я. Ю. розповів про обов’язки Студентської ради. Він пояснив, що кожний абітурієнт або студент звертаючись в Студентську раду отримає будь-яку допомогу стосовно навчання, взаємин з викладачами та ін.

Після закінчення зустрічі співробітники кафедри побажали абітурієнтам успіхів та вдачі при вступі до Університету.