Останні новини

Правила прийому

Оприлюднено Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2017 році, розроблені Приймальною комісією університету та затверджені Міністерством освіти і науки України.

У Правилах прийому до університету міститься інформація про строки та порядок прийому заяв і документів, проведення вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, вимоги до рівня освіти вступників тощо.

Правила прийому - 2017

Детальна інформація щодо вступної кампанії - 2017

     До  Університету  приймаються  громадяни  України,  іноземці, а також  особи  без громадянства, які проживають на території  України  на законних  підставах, мають відповідний  освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Прийом  до Університету  на  всі ступені та освітньо-кваліфікаційні  рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування навчання.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО необхідних для вступу на факультет геології, географії, рекреації і туризму на спеціальність "Науки про Землю" зі спеціалізаціїї "ГЕОГРАФІЯ" та "ГЕОЛОГІЯ":

§           українська мова та література

§           історія України

§           географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)

Термін навання:

Бакалавр

Географія - 4 роки (денна форма навчання), 5 років (заочна форма навчання)

Геологія - 4 роки (денна форма навчання), 5 років (заочна форма навчання)

Магістр 

Геологія - 1 р. 4 м. (денна форма навчання), 1р. 4 м. (заочна форма навчання)