27.05.2019 ВИЇЗНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ ГЕОЛОГІЇ «ПАЛЕОГЕОГРАФІЯ МЕЗОЗОЮ ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ»

Весняний семестр 2018-2019 навчального року кафедра геології завершила проведенням науково-методичного заходу, організованого доцентом Андрієм Вячеславовичем Матвєєвим.

Так, протягом 25 – 26 квітня співробітники кафедри, студенти, науковці та усі охочі взяли участь у  науково-методичному  семінарі на тему  «Палеогеографія мезозою північно-західного Донбасу».

 

Захід мав форму виїзного семінару з численними екскурсіями, а базою для його проведення стала лабораторія геологорозвідувальної справи та геофізики  факультету (с. Кам’янка Ізюмського району Харківської області).

Тематичний план екскурсій під час семінару передбачав дослідження палеогеографічних умов накопичення континентальних відкладів середньої юри, збори рослинних решток у буровугільних глинистих прошарках; спостереження за палеогеографічними умовами накопичення морських відкладів верхньої юри та відбір решток молюсків (двостулкових, черевоногоих, головоногих), коралів, голкошкірих та ін.; дослідження палеогеографічних умов накопичення морських відкладів верхньої крейди та збір органічних решток: молюсків, брахіопод, скам'янілої деревини тощо.

Результатом цікавих екскурсій стало жваве обговорення побаченого та відібраного матеріалу, яке відбулося в навчальному класі лабораторії геологорозвідувальної справи та геофізики  факультету.

За підсумками проведення виїзного семінару його учасниками було відзначено високий методичний та науковий рівень організації заходу Матвєєвим А.В., а також надано рекомендацію кафедрі геології щорічно організовувати подібну наукову школу для популяризації унікальних геологічних об’єктів Харківщини.

 

12.04.2019 День факультету

10 квітня відбувся День факультету геології, географії, рекреації і туризму.

В концерті взяли участь студенти першого, другого та четвертого курсу. Серед запрошених гостей факультет привітала університетська група підтримки з чирлідингу та представники Інституту Конфуція.

В ході концерту з вітальним словом виступила декан факультету, професор В. А. Пересадько.

Також декан привітала переможців Кубку декана з міні-футботу та Каразинських читань.

Дякуємо всім учасникам та гостям заходів до Дня факультету геології, географії, рекреації і туризму.

03.04.2019 День відкритих дверей: університет запрошує

7 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають усю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Програму заходу буде оприлюднено незабаром.

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-52-70 — центр довузівської освіти

Детальну інформацію щодо вступу до університету можна дізнатися на сайті «Абітурієнт Каразінського».

07.04.2019 День Відкритих дверей

Викладачі та студенти факультету геології, географії, рекреації і туризму взяли участь у
Дні Відкритих дверей, який відбувся у Харківському національному університеті імені
В. Н. Каразіна 7 квітня. До уваги абітурієнтів представили презентаційні матеріали факультету, розповіли про перспективи навчання на факультеті. Активну участь у роботі з абітурієнтами взяли першокурсники, які поділились позитивними враженнями від навчання на факультеті. Заступник декана з виховної робити Кравченко К. О. ознайомила абітурієнтів та їх батьків з конкурсними предметами для вступ на навчання, спеціальностями та освітніми програмами, за якими факультет готує майбутніх фахівців. Студентський декан Сержантова Ю. Ю. розповіла про особливості студентського життя на факультеті.

01.04.2019 Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті»: обираєш ти, обирають тебе

4 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті».

Організатори заходу — Каразінський університет, Студія HR Рішень.

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті» — це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та студентів і молодих спеціалістів. Цього разу відвідувачі заходу зможуть спробувати знайти роботу своєї мрії у понад 60 провідних роботодавців Харкова та України. Серед них — преміум-роботодавець NIX Solutions та генеральні роботодавці: Huawei UkraineSoftserve KharkivZONE 3000JTI Careers UkraineTeamDev – Software DevelopmentNowy Styl Group UkrainePhilip Morris International.

https://www.facebook.com/events/299849774010266

https://www.facebook.com/events/299849774010266/permalink/315549702440273/

Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

Реєстрація роботодавців за посиланням.