15.11.2018 Попередній захист дипломних робіт магістрів

30 листопада о 10:00 в ауд. 6-68

відбудеться попередній захист дипломних робіт магістрів

04.11.2018 День Відкритих дверей!!!

4 листопада 2018 року відбулась зустріч з абітурієнтами, які відвідали університетський захід – День відкритих дверей.

Після зустрічі в Актовій залі з керівництвом університету та з викладачами факультету абітурієнти та їх батьки завітали на кафедру геології. Абітурієнтам та їх батькам розповіли про роботу та здобутки кафедри, програми міжнародного обміну студентів, особливості навчання, про практики студентів тощо.

 

 

26.09.2018 Науково-методичний семінар за темою : «Професійна підготовка майбутніх геологів на бакалаврському рівні із застосуванням ситуативного моделювання»

27 вересня о 12:00 на кафедрі геології (ауд. 6-68) відбудеться науково-методичний семінар за темою : "Професійна підготовка майбутніх геологів на бакалаврському рівні із застосуванням ситуативного моделювання"

Доповідач: старший викладач Кузько М.С.

Запрошуємо всіх долучитися до участі в семінарі!!!

 

29.09.2018 НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «Професійна підготовка майбутніх геологів на бакалаврському рівні із застосуванням ситуативного моделювання»

Осінній семестр нового 2018-2019 навчального року кафедра геології почала з науково-методичного заходу, організованого старшим викладачем Кузько Маріанною Сергіївною.
Так, 27 вересня співробітники кафедри та її студенти взяли участь у науково-методичному семінарі на тему «Професійна підготовка майбутніх геологів на бакалаврському рівні із застосуванням ситуативного моделювання».

Зауважимо, що представлений матеріал є результатом дослідження, що провадилося в межах кафедри геології та за участі інших закладів вищої освіти, які готують геологів, відповідно до наукової фундаментальної теми кафедри геології ««Розробка інноваційних технологій підготовки майбутніх геологів до професійної діяльності в умовах Євроінтеграції».

Доповідач представила основні положення проведеного наукового пошуку та завдання, виконання яких сприяло досягненню мети дослідження (теоретичне обґрунтування та розробка методики ситуативного моделювання в професійній підготовці майбутніх геологів).

Представлено також результати перевірки дієвості розробленої інновації в межах проведеного педагогічного експерименту за участі контрольної та експериментальної груп.

Окрім наукової, семінар також мав методичну складову, оскільки дослідницею розкрито не лише сутність ситуативного моделювання, проте його дидактичний потенціал в підготовці геологів та основні заходи та вимоги, що мають бути дотримані в процесі реалізації відповідної інновації.

Ми дякуємо Маріанні Сергіївні за інформативну доповідь та бажаємо успіхів в подальших наукових пошуках.

14.06.2018 Відбувся захист дипломних робіт магістрів

14 червня відбувся захист дипломних робіт магістрів, які навчались на кафедрі геології.

Вітаємо Богданчук Юлію, Донець Дарину, Іншина Миколу, Щербаченко Оксану з успішним захистом дипломних робіт!