18.05.2022 Університет запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч

Харків деблоковано, ворога відігнали від нашого міста.
Звісно, війна триває, але студентська столиця країни ожила та відновлюється.
Війна не вічна, втрачати час не варто! Тому молодь має отримати гідну вищу освіту,
а Україна — своє майбутнє.
Каразінський, як серце Харкова продовжує битися й працювати. Авторитетний
університет європейського рівня, найкращий у країні за версією QS, 14 факультетів якого рекомендував Forbes Ukraine, готується до вступної кампанії 2022 року.
Переважно дистанційно, щоб безпечно та зручно.
І для особистого знайомства університет запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч 
28–29 травня, у суботу й неділю.
Маючи лише смартфон і доступ до інтернету, в режимі онлайн ти зможеш зустрітися
з ректором, дізнатися цікавинки про університет, поспілкуватися з факультетами,
детальніше ознайомитися з правилами прийому, поставити запитання та отримати
відповіді .
Для участі треба лише зареєструватися 
https://forms.gle/oXJuXGbVxfbUmCDQ8
Зустріч проходитиме на ютуб-каналі університету 
https://www.youtube.com/c/KarazinUniver
Обирай будь-яку освітню програму нашого факультету 
http://start.karazin.ua/programs/5/10
Якщо є запитання — звертайся  
http://start.karazin.ua/page/contact
Але яку б освітню програму ти не обрав, пам’ятай, що Каразінський —
це завжди правильний вибір.
Чекаємо в Каразінському.

15.11.2021 Пішов з життя Володимир Георгійович Космачов

15 листопада пішов з життя Володимир Георгійович Космачов, доцент кафедри геології, великий працівник та дуже добра людина.
60 років Володимир Георгійович пропрацював на геологічному відділенні нашого університету. Він був досвідченим мінералогом та знавцем регіональної геології, спеціалістом з енциклопедичною широтою ерудиції. За час роботи в університеті він щиро ділився цими знаннями зі студентами та колегами, підготував сотні учнів-геологів, які вдячні йому за науку.
Все своє життя Володимир Георгійович Космачов присвятив геології - вивченню геології України, мінералогії кремнезему. Мінералогія була для нього відкритою книгою, і серед тисяч мінералів важко було знайти незнайомі йому. Результатам досліджень літології, стратиграфії, тектоніки, мінералогії, корисних копалин Харківщини  та мінералогії кремнезема він присвятив більше 100 наукових публікацій. Його праці відзначені вищою нагородою геологічного відомства України – медаллю В.І. Лучицького.
Довгі роки Володимир Георгійович був науковим керівником геологічної секції Харківського відділення Малої Академії наук, головою геологічної секції Харківського відділення Українського товариства охорони природи. Він був засновником нового для свого часу геологічного напрямку досліджень - виявлення геологічних пам’яток природи для використання їх у навчальних цілях, а також для їхнього збереження, як неповторних природних об’єктів. Для забезпечення польових практик з геології на геологічному полігоні Харківського університету в селі Кам’янка ним був створений спеціальний геологічний та краєзнавчий клас-музей.
Серед вихованців Володимира Георгійовича - як школярі, так і пенсіонери. Вони живуть, навчаються і працюють в різних місцях - від сусідньої вулиці до інших континентів. Володимир Георгійович назавжди залишиться у нашій пам’яті як дуже добра, інтелігентна, доброзичлива людина з почуттям доброго гумору, завжди готова спокійно вислухати, наставити, допомогти, підтримати.

Вічна і добра йому пам’ять серед усіх нас.

 
 

25.04 21 Шановні колеги! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ «ГЕОЛОГІЯ НАФТИ І ГАЗУ» 21-22 жовтня 2021 року

Шановні колеги! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ «ГЕОЛОГІЯ НАФТИ І ГАЗУ» 21-22 жовтня 2021 року

Інформаційний лист

11.05.21 Увага! Сьогодні розпочалась реєстрація на складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра!

Увага!  Сьогодні розпочалась реєстрація на складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ)  для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра! 

Вступник у терміни, відведені для реєстрації, повинен надіслати на електронну адресу відбіркової комісії факультету геології, географії, рекреації і туризму   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , скановані копії (фотокопії): 

 заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

 документа, що посвідчує особу;

 облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

 документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в попередні роки);

 медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);

 фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (за можливістю файл у форматі jpg або png, розмір якого не більше 1мб);

 довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО), у довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі електронного листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Реєстрація закінчується о 18:00 03 червня 2021 року. Не гаймо часу, реєструймося!!!

03.04.2021 З Днем Геолога!


З Днем Геолога! Бажаємо в надрах свого серця завжди таїти доброту і любов, а в надрах Землі завжди знаходити корисні копалини і найрізноманітніші «рідкості». Бажаємо сил, наполегливості і терпіння, а також поваги, підтримки близьких і колег! Успіхів у нелегкій роботі, азарту і постійного ентузіазму!