Космачев Володимир Георгійович

Космачов Володимир Георгійович

(1937) 

Доцент кафедри геології, кандидат геол.-мін. наук.

Закінчив геофак ХГУ по геологічній спеціальності у 1960 році. Працював на кафедрі мінерології і петрографії на посаді старшого лаборанта, потім асистента. У 1965 році захистив кандидатську дисертацію по мінералогії та біохімії таврійської флішевої формації Криму. З 1967 року - доцент кафедри мінералогії і петрографіії, з 1970 року - доцент кафедри геології і корисних копалин, з 1980 - доцент кафедри геології.

Викладав курси: "Геологія родовищ корисних копалин", "Методі дослідження руд", "Геохімія", "Геологія каустобіолітів", "Техніка розвидки МПІ", "Геологорозвідувальна справа", "Промислові типи родовищ металевих та неметалевих корисних копалин", "Регіональна геологія та геологія України", "ГЕологія та корисні копалини України".

Керує учбовими ("Загальна геологія", "Геокартування та буріння") та виробничими практиками студентів.

Автор більше 100 індивідуальних публікацій, серед яких цикл статей з політології та генезису таврійської флішевої формації Криму, літології мезозою ДДВ, мінералогії опалу та генезису його проявів на Україні, регіональної геології та питань геологічного краєзнавства (ДДВ та Харківська область), навчальні посібники і навчально-методичні розробки.

Являється головою геологічної секції Харківського відділення Українського товариства охорони природи. Відзначений вищою нагородою геологічного відомства України – медаллю В.І. Лучицького.

 

"Заслужений діяч науки і техники", "Заслужений працівник освіи"

Курси: "Регіональна геологія", "Промислові типи родовищ металевих корисних копалин".

707-55-65 (адиторія 6-63)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у scholar

Профіль у researchgate

Профіль у orcid